Internet podbija świat

Być może zabrzmi to banalnie, ale trzeba stwierdzić to z całą mocą – Internet podbija świat. Nie chodzi tylko o portale społecznościowe, bowiem coraz częściej korzystamy z Internetu również w innych celach niż nawiązywanie czy utrzymywanie stosunków międzyludzkich. Coraz więcej spraw codziennych załatwiamy jednak w światowej sieci, czy chodzi o zakupy ze sklepu spożywczego, czy kupno ubrań, czy może nawet wymiana waluty. Internetowe portale do robienia zakupów szybko kompletują zamówienie i dowożą je na miejsce, internetowy kantor wymiany walut w piętnaście minut wymieni złotówki na euro, dolary, funty czy inne pożądane waluty, pod warunkiem, że klient posiada konto walutowe.

Rozwój Internetu

Jeszcze parę lat temu wyglądałoby to inaczej. Nie chodzi o to, że nie istniał wówczas żaden e-kantor, bo pewnie istniał. Chodzi o to, że jednak mieliśmy znacznie mniej zaufania do sieci. Grupy na portalach społecznościowych nie były jeszcze tak popularnym miejscem do gromadzenia ludzi, ponieważ same portale nie były jeszcze popularne. W Polsce długo do tego jeszcze przywiązywaliśmy się do polskich portali oraz marek, niechętnie korzystając z obcych. Jednak teraz nastąpił boom i przyjmujemy Internet z całym jego dobrem… Wielu ludzi nie wyobraża sobie robienia codziennych zakupów spożywczych przez Internet, uważając chociażby, że spacer do sklepu to minimum codziennych interakcji, ale z drugiej strony, jeśli ktoś nie ma czasu, to dlaczego nie ma korzystać z tej funkcji, albo dlaczego ma ignorować fakt, że istnieje coś takiego, jak kantor walut w Internecie?

https://www.dobrykantor.pl/

2 komentarze

  • Aniaa_89

    Tak, ja kiedyś w ogóle nie byłam przekonana do żadnego e-kantoru, ale gdy tylko spróbowałam, to teraz już nie wyobrażam sobie niczego innego, cóż, świat idzie do przodu, to ja też 🙂

  • Justyś

    bo my Polacy jednak nie lubimy nowinek 🙂 ale jak się wkręcimy to na maksa!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *