Jak szybko wymienić walutę?

Potrzebujesz eurocentów czy dolarów na już, teraz, a masz tylko złotówki? Znamy ten ból – ale odkryliśmy cudowne panaceum na niego. Nie, nie chodzi o kantory na lotnisku, które wprawdzie pomogą w sytuacjach awaryjnych, ale zażądają za to gigantycznej prowizji. Otóż rozwiązanie jest znacznie prostsze i lepsze niż myślicie – internetowy kantor wymiany walut! Tak, na pierwszy rzut oka to brzmi jak coś bardzo eksperymentalnego, ale uwierzcie nam – to naprawdę działa.

Kantor online – zasady działania

Każdy e-kantor poprosi o założenie konta walutowego. Ma to pewien sens – jeśli jedziesz za granicę, nawet jeśli nie wymienialibyście waluty przez kantor internetowy, tylko przez jego stacjonarny odpowiednik, to jednak wciąż nie ma sensu jechać z portfelem wypchanym gotówką, a trzymanie dolarów na koncie podczas wycieczki po Stanach Zjednoczonych to lepszy pomysł niż zastanawianie się za każdym razem, ile zapłacisz za posiłek, bo nie wiesz, ile bank sobie zażyczy za przewalutowanie Twojej opłaty.

Konto walutowe – i co dalej?

Po założeniu konta walutowego wystarczy zamówić daną walutę i wybrać, czym chcesz ją opłacić. Kantor walut zrealizuje zamówienie błyskawicznie i bez kolejek, maksymalnie całość zajmie więc kwadrans, łącznie z rejestracją na portalu – chyba że jeszcze nie posiadacie konta walutowego, wtedy trzeba będzie jeszcze udać się do banku ze stosownym wnioskiem o jego otworzenie. Jednak to dobra inwestycja w przyszłość, więc czemu nie?

https://www.dobrykantor.pl/

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *